Vimar لودر شرکت, با مسئولیت محدود
رده محصول

کامیون رسیدن

کامیون رسیدن

رسیدن به ویژگی های جمع کننده ES-10R/15R 1: سیستم AC نوآورانه برای است قادر به ارائه پاسخ های سریع و کنترل دقیق تاثیر ساختار و عملکرد برتر و باتری دیگر زندگی خدمات. 2: کلاس جهانی و هیدرولیک بسته قدرت در کارایی بالا، با نویز کمتر کمتر لرزش و...

استکر ES-10R/15R رسیدن

ویژگی های


1: سیستم AC نوآورانه است قادر به ارائه پاسخ های سریع و کنترل دقیق تاثیر ساختار و عملکرد برتر و باتری دیگر زندگی خدمات.

2: کلاس جهانی و بالا هیدرولیک بسته قدرت در عملکرد، با نویز کمتر، کمتر لرزش و سفتی نشت عالی به طور خودکار تنظیم نرخ کاهش لود یا بدون بار، و صاف بلند را تضمین می کند.

3: پیشرفته احیا کننده ترمز تضمین مصرف کم انرژی, افزایش بهره وری.

4:High-قدرت قاب برای سختی پالت دست زدن به کارهای طراحی شده. شده است قدرتمند و قابل انعطاف برای دیدار با الزامات مورد نیاز برای برنامه های کاربردی مختلف خواستار مهندسی شده است.

5: منحصر به فرد تعلیق رانندگی شناور طراحی سیستم قابل تنظیم کامیون کمتر لرزش، پایدار، نه تا در حالی که تبدیل در سرعت بالا تضمین اپراتور دقیق دسته عامل تضمین آزادانه و به راحتی با بار کامل و نیروی فعال دسته به راحتی اپراتور با توجه به محل کار مختلف را تنظیم می

6: ظرفیت بالا باتری صنعت به شدت پیگیری کامیون برای دیدار با تقاضا برای برنامه های کاربردی بسیاری از وظایف سنگین. کامیون با باتری خودرو صنعتی است که حاشیه کافی را برای ساعات کار فراهم می کند مجهز شده است.

7: طرح هوشمند و پیمانهای افزایش عملیات ساده تر و راحت بین بردن و خدمات سریع.

8: دوگانه قوی بلند کردن سیلندر، اتصال راست و چپ قاب کامیون با همزمان باهم راد، پایدار تضمین حمل کالا و کاهش حتی تحت بارگذاری اختلال مشاعر پیدا کردن.


عملکرد

1: دسته ارگونومی طراحی و ساخته شده است افزایش راحتی خود را در طول عملیات. دسترسی آسان برای عملیات یک دست و یا دست دو.

2: بروز رسانی برق تأمین انرژی فرمان سیستم، کامیون می تواند با سهولت به دلیل موقعیت مناسب و بازوی کوتاه دسته فرمان عمل. این پیکربندی برای عملیات با لمس نور حتی زمانی که بارهای سنگین را حمل می کند. این تضمین می کند آسان حمل کالا و کاهش نیز از فرمان

بارهای.

3: سیستم کنترل هوشمند و پیمانهای تضمین ثبات و امنیت برای راه رفتن، حمل کالا، کاهش و ترمز.

4: اختیاری پدال تاشو اتوماتیک می تواند به کاهش خستگی اپراتور بزرگ ساختمان و ذخیره سازی و حمل و نقل راه دور وظایف.

5: اختیاری foldable حفاظت از نگهبانان اپراتور تا حد زیادی افزایش ایمنی و آسایش.

6: یک طرفه طراحی باتری تغییر ساده تر برای تغییر چند محیط ساخته شده و موجب صرفه جویی در وقت خود را ارائه بیشتری uptimes.

7: روشنی ماست و مشخصات پایین قدرت واحد اجازه عملیات را به طور واضح راهنمایی چنگال ارائه دید عالی، کاهش محصول خسارت.

ایمنی

1: ایمنی ضد معکوس دکمه در بالای دسته جهت کامیون به اپراتور مانع گرفتار شدن بین کامیون و مانع در موارد غیر منتظره را معکوس می کند.

2: کنترل کننده هوشمند قابل اعتماد و اثبات شده است بسیاری از توابع از قبیل احیا کننده ترمز، معکوس ترمز و پارامتر تنظیم، و غیره. این طراحی شده و برای کنترل صاف و پاسخگو سرعت رانندگی و معکوس استفاده می شود.

3: قابل تنظیم شناور رانندگی طراحی سیستم، کامیون کمتر لرزش، ثبات بیشتر هیچ طِلَّج هنگام تبدیل در سرعت بالا را تضمین می کند. FDS طراحی عملیات رسیدگی دقیق و آسان با بار کامل را تضمین می کند و به طور خودکار تنظیم عملیات تلاش دسته به راحتی اپراتور با توجه به محل های مختلف کار.

4: به خصوص اعمال سرعت کاهش سرعت سیستم به طور خودکار را کاهش می دهد سرعت سفر هنگامی که تراش و تا حد زیادی بهبود ثبات بارگذاری و اجتناب از امکان از بار tipping و کار امن تر ساخت. (اختیاری)

5: سوئیچ محدود کردن خودکار را کاهش می دهد سفر حداکثر سرعت بلافاصله پس فرمت بالاتر از 0.7 متر.

6: رمپ ترمز برای به حداقل رساندن احتمال سفر غیر منتظره و یا غیر قابل کنترل سرعت استاندارد و یا معکوس سفر هنگام بارگیری و تخلیه در شیب.

7: دسترسی آسان اورژانس پلاگین نصب شده در طرف راست کامیون قاب کمک اپراتور فوری اقدام کنید اگر رخ می دهد هر شرایط اضطراری.

8: دریچه انفجار نصب شده در سیستم هیدرولیک اورژانس کاهش سریع از چنگال ناشی از پارگی لوله های هیدرولیک را کنترل کنید.

9: نرم فرود و شوک جذب سیستم به طرز چشمگیری کاهش صدا و شوک تجربه زمانی که چنگال در حال کاهش است. درست قبل از رسیدن به چنگال زمین حذف شوک سرعت که در آن چنگال در حال کاهش کاهش می یابد. علاوه بر این، تابع جذب شوک برای ماست بوده است

، ارائه شده به عنوان استاندارد برای از بین بردن شوک از اصطکاک در حالی که بلند کردن ماست دوتایی یا سه لایه رخ می دهد. این مسئله موجب کاهش استرس در اپراتور که ممکن است رخ دهد به علت با خطر سقوط بار آسیب و شوک.

Serviceability

1: خود تشخیص ارائه مستقیم خطا کد بازخوانی عملیات و راه اندازی، که سهولت سرویس و نگهداری است. نیازی به دست خارجی تعیین تجزیه و تحلیل بیشتر.

2: ظرفیت بالا باتری صنعت به شدت پیگیری کامیون برای دیدار با تقاضا برای برنامه های کاربردی بسیاری از وظایف سنگین. کامیون با باتری خودرو صنعتی است که حاشیه کافی را برای ساعات کار فراهم می کند مجهز شده است.

3: آسان باز کردن جعبه باتری به ویژه طراحی شده برای مناسب مکمل محلول های الکترولیتی یا آب مقطر.

4: یک قطعه پوشش و جزء مطلوب پوسته را دسترسی آسان و خدمات سریع. Uptimes بیشتر و هزینه های پایین تر کمک به مالک نفع و تجربه اپراتور را برآورده سازد.

5: خواب عملکرد مدل و عملکرد هشدار ضعیف بودن باتری ولتاژ، صرفه جویی در انرژی آشکار شده است. اضافه به باتری طول عمر, و بیشتر بهره وری و همچنین هزینه های پایین تر.

6: سیستم AC عمودی ابتکاری قادر به ارائه پاسخ سریع و دقیق کنترل و تاثیر ساختار و عملکرد برتر و طول عمر باتری است. موتور درایو AC می افزاید: ارزش افزایش حفظ عملکرد. الکتریکی است، قلم مو بازرسی و جایگزینی است حذف. طراحی نیز منجر به افزایش قابلیت اطمینان طولانی مدتبه عنوان یکی از معتبر ترین و حرفه ای رسیدن رسیدن به تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین VIMAR شناخته شده است. نام تجاری ما را میان این جهان معروف داریم مانند علامت های تجاری. علاوه بر این، قیمت کامیون رسیدن ما ساخته شده در چین گران نیست, تماس با ما خوش آمدید.

Hot Tags: کامیون رسیدن به تامین کنندگان چین تولید کنندگان مارک های قیمت در چین ساخته شده
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: Shangcheng بخش، Hangzhou، ژجیانگ، چین
تلفن: +86-571-28216015
فکس:+86-571-2886 0635
ایمیل:info@vimarforklift.com
لودر Vimar شرکت, با مسئولیت محدود
Share: