Vimar لودر شرکت, با مسئولیت محدود
Categories
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اجلاس سران G20 Hangzhou: 2016 برگزار می شودچین میزبان اجلاس گروه از بیست (G20) 2016 در شرق شهر از Hangzhou، بهترین شناخته شده برای خود منظره دریاچه غرب, در سپتامبر 4-5, PresidentXi Jinpingannounced در آنتالیا روز دوشنبه.

آن موضوع "اقتصاد جهان نوآورانه و قوت بخشیده و هم پیوسته و فراگیر خواهد شد ساختمان،" کسی گفت: در حالی که پرداختن به ناهار کار در طول فقط-منعقد 10 G20 قله در این شهرستان ترک رفت و آمد مکرر.

آماده سازی چین کسی گفت رهبران جهان در نوآوری بر رشد بهبود حکومت جهانی اقتصادی و مالی افزایش تجارت بین المللی و سرمایه گذاری و ترویج توسعه فراگیر و ارتباط تنگاتنگ متمرکز خواهد شد.

رئیس جمهور گفت: "ما نیاز به افزایش نمایندگی و صدای اقتصادهای بازار نوظهور و کشورهای در حال توسعه (در حکومت جهانی)، به منظور ارتقاء توانایی های اقتصاد جهان به مقاومت در برابر خطرات،".

اگر چه اقتصاد جهانی از بحران بازیابی است بسیار شکننده و رشد underpowered راه رفته توضیح چین انتخاب تم و اولویت های یازدهم که اشاره کرد.

"روند و سیاست اقتصادهای بزرگ واگرا به طور فزاینده ای تبدیل شدن هستند،" او گفت. "ما هستند نیاز مبرم به منابع جدید رشد به فشار برای جدید دور از شکوفایی اقتصاد جهان."

در همین حال، اصلاحات اقتصادی حکومت جهانی در طول سال های اخیر هموار پیشرفت است و اعضای G20 نیاز به اقدامات هماهنگ به همکاری های اقتصادی بین المللی یازدهم اضافه شده.

رئیس جمهور همچنین خواستار تلاش های هماهنگ برای تغییر گروه از مکانيسم بحران پاسخ به یکی از حکومت های بلند مدت تا تحکیم موقعیت آن را به عنوان انجمن اصلی برای حکومت جهانی اقتصادی کمک می کند.

"چین نگرش باز و شفاف و فراگیر در آماده سازی را برای ارتباطات و هماهنگی با همه اعضای G20 به طور مشترک حفظ ساخت و توسعه گروه در راه صدا، به منظور ارتقاء،" کسی گفت.

چین بیش از ریاست G20 در تاریخ 1 دسامبر سال 2015 طول خواهد کشید و یک سری از جلسات مرتبط سال آینده با توجه به وانگ Xiaolong وزارت خارجه چین فرستاده ویژه در امور G20 برگزار خواهد شد.

پشتیبانی ایالات متحده PresidentBarack Obamavoiced ریاست جمهوری آمريکا گفت که او برای حضور در اجلاس Hangzhou انتظار.

TheUnited Statesis مایل به کار با چین از نزدیک برای اطمینان از موفقیت جلسه، اوباما گفت کسی در حاشیه اجلاس آنتالیا.

Hangzhou, یک شهر قدیمی با جمعیت حدود 8.9 میلیون پایتخت و بزرگترین شهر ژجیانگ استان است.

ژجیانگ شناخته شده برای آن شرکت خصوصي قوی رتبه چهارم در میان 31 استان در سطح مناطق در سرزمین اصلی چین در شرایط ofGDPin 2014.

کسی در ژجیانگ 2002 و 2007 به عنوان رئیس کمیته ولایتی حزب کمونیست چین کار کرده است.


تماس با ما
آدرس: Shangcheng بخش، Hangzhou، ژجیانگ، چین
تلفن: +86-571-28216015
 فکس:+86-571-2886 0635
 ایمیل:info@vimarforklift.com
لودر Vimar شرکت, با مسئولیت محدود
Share: